Meistarklase

Nedēļu atpakaļ, pateicoties Dzintaram Zilgalvim un Noasam, man bija iespēja piedalīties digitālas drukas meistarklasē, kuru vadīja kanādiešu-somu mākslinieks Gerijs Vornels [Garry Wornell]. garry_0097

Jāsaka pilnīgi atklāti – līdz šim es domāju, ka kaut ko no drukāšanas saprotu un ka protu nodrukāt visu ko vajag. Pēc meistarklases nācās domas drusku mainīt, jo Gerijs prot drukāt uz jebkura materiāla: nerūsējošā tērauda, alumīnija, finiera, japāņu zīdpapīra, vajadzības gadījumā drukāt var arī uz neēvelēta sētas dēļa. Un tas viss ar parastu standarta Epsona printeri. Kā viņš pats stāstīja, pēc kādas no viņa izstādēm viņam esot pienācis klāt Epsona pārstāvis un jautājis, vai tas printeris tagad esot kārtībā. Un nav ticējis, ka pēc tādiem darbiem printeris nav bijis jāmet ārā. 🙂

Gerijs organizē divu veidu klases – divu un četru dienu garumā.

Vēl ir iespējams pieteikties:

4 Day Courses – 5 participants max:

Thursday 24.09.09 – Sunday 27.09.09
(4 places left)
Saturday 14.11.09 – Sunday 15.11.09
and Saturday 21.11.09 – Sunday 22.11.09
(5 places left)

Tāpat vēl ir iespējams pieteikties uz divu dienu meistarklasi:

Saturday 02.09.08 – Sunday 03.09.09
(NOASS Andrejsala – RIGA – Latvia – residency workshop 10 people)
Saturday 03.10.09 – Sunday 04.10.09
(5 places left)
Saturday 07.11.09 – Sunday 08.11.09
(4 places left)

Ar kursu programmu iespējams iepazīties šeit, sadaļā “2009”.

Visiem, kuri drukā, tā ir unikāla iespēja iemācīties daudz ko jaunu, iepazīties ar retāk izmantojamiem drukas materiāliem un, pats galvenais, šī meistarklase dod milzīgu iedvesmu turpmākajam darbam. Gerijs ir ārkārtīgi jauks un atklāts cilvēks, ar kuru ir ļoti patīkami komunicēt. Iesaku!

Andris

Advertisements

One response to “Meistarklase

  1. Atpakaļ ziņojums: Drukāšanas meistarklase Andrejsalā « IkDienasFotoGrāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s